• En
 • ساعت : ۷:۵۷:۵۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ 
 • تعداد بازدید : 122
 • کد خبر : ۱۶۳۳۹۰
    /  6
برگزاری سومین جلسه كارگروه تجارت الكترونیك در شهرستان رامیان

برگزاری سومین جلسه کارگروه تجارت الکترونیک

و پنجمین کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان رامیان

کارگروه تجارت الکترونیک با حضور چوبداری  فرماندار محترم و رئیس کارگروه شهرستان رامیان، جلالی ( مدیرکل پست استان گلستان ) ، مهندس احمدی ( مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان ) ، بخشداران مرکزی و فندرسک ، 12 مدیر و رئیس اداره ( که مرتبط با مسائل تجارت الکترونیک بوده و در رونق کاری کسب و کار اینترنتی و به تبع آن بسته های ترافیکی پستی در سطح شهرستان می توانند موثر باشند ) ، مسوولان دفاتر پیشخوان و ICT توابع شهرستان ، برگزار گردید .

در ادامه مهندس احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت؛ در دنیای امروز، کسب و کار اینترنتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و با بیان اینکه این اداره کل از برگزاری چنین موضوعاتی تماماً حمایت خواهد نمود و با توجه به اشتیاق مجموعه شهرستان درحوزه تجارت الکترونیک و رونق کسب و کارهای اینترنتی ،برنامه هایی خود را از جمله برگزاری کارگاه های تخصصی رایگان و معرفی استارت آپ ها و طراحان سایت پیشنهاد دادند.

در ادامه مهندس جلالی مدیرکل پست استان گلستان گفت ؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا، در کشور و تعطیلی مراکز تجاری در استان‌ها بسیاری از کسبه ها و فروشندگان با مشکلات مختلف اقتصادی روبرو شدند. ولی فرصتی مناسب و  با صرفه و بازدهی 99 %  برای کسب و کارهای اینترنتی  گردید.

ایشان گفتند؛ چنانچه جامعه فعال و جویای کار ، جایگاه ویژه و پرشتاب تجارت الکترونیک را بهتر بشناسند و با زیر پوشش قراردادن کسب و کار اینترنتی در چترهای حمایتی از جمله پست ، می توانند با هم اندیشی، همدلی و شتاب دهی تجارت الکترونیک افق روشن تری برای درآمد بیشتر را ترسیم و تضمین نمایند.

ایشان در پایان کلیاتی را درباره ستاپ ، تجارت الکترونیک و کارگاه های زودبازده کسب و کارهای اینترنتی را به حاضرین ارائه نمودند و خواستند که پست رابه عنوان یک درگاه امن به دیگران بهتر بشناسانند.

در پایان چوبداری فرماندار شهرستان رامیان ضمن خیرمقدم به مدیران کل ارتباطات و پست و تقدیر و تشکر به منظور اهمیت دادن موضوعات مطروحه گفت :  موضوع تجارت الکترونیک در دنیای پیشرفته ، کاری است نهادینه شده و می بایست توسط فرمانداری که متولی و راهبر کار بوده و کلیه مدیران ادارات و سازمان های متولی در شهرستان رامیان به عنوان یک کار پرشتاب تلقی شده و از حاضرین در جلسه خواست تا با کارگروه و به تبع آن با اداره کل پست در زمینه هایی که منجر به شتاب دهی موضوعات مطرح شده می گردد، همکاری لازم انجام پذیرد.

شایان ذکر می باشد قبل از جلسه که در فرمانداری شهرستان رامیان برگزار گردید، با حضور در روستای تاتار علیا از توابع شهرستان رامیان، طرح پلاک کوبی این روستا را با حضور مدیرکل پست استان، فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین شهری و روستایی شروع کردند.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/30 10:23
  V5.5.5.0