• En
 • ساعت : ۱۲:۲۰:۳۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ 
 • تعداد بازدید : 181
 • کد خبر : ۱۶۳۵۸۰
    /  4
برگزاری جلسه كار گروه تجارت الكترونیك شهرستان گنبد كاووس
<span style="font-size: 14pt; line-height: 70%;" lang="AR-SA">شروع به کار سایت خرید به خرید پست استان گلستان در جلسه کارگروه تجارت الکترونیک شهرستان گنبدکاووس <br /> </span>

برگزاری جلسه کار گروه تجارت الکترونیک شهرستان گنبد کاووس

 

این جلسه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس، مدیر کل پست استان، رئیس اداره پست شهرستان، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان و اجرایی

شهرستان ، روسا و معاونین آموزشی دانشگاهای علمی و کاربردی و جمعی

از هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی و صاحبان فروشگاهای اینترنتی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گنبدکاووس برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان گلستان؛ مدیرکل پست گلستان در  جلسه کارگروه تجارت الکترونیک گفت: برای رفاه شهروندان و همچنین ارتقا فرهنگ تجارت الکترونیک سایتی به نام خرید به خرید ویژه پست استان راه اندازی کردیم.

جلالی افزود؛ شهروندان استان گلستان در خرید و فروش انواع کالاها در فضای مجازی غیررسمی پس از تهران و گیلان رتبه سوم کشور را در اختیار دارند.

مهرداد جلالی بیان داشت: گلستان ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برای تجارت  الکترونیک در فضای مجازی رسمی از طریق فروشگاه های مجازی  دارای مجوز دارند که باید تلاش کنیم با ارائه آموزش‌های کسب و کار و تجارت الکترونیک و پشتیبانی سخت افزاری از آن، سهم استان را در این حوزه افزایش دهیم.

وی سهم تولیدکنندگان بخش های گوناگون گلستان از تجارت الکترونیک و فروش محصولات در فضای مجازی رسمی را پایین دانست و افزود: پارسال ۹ هزار و ۳۰۰مرسوله در قالب تجارت الکترونیک از این استان ارسال و ۷۳ هزار مرسوله وارد گلستان  شد.

جلالی ادامه داد: زیرساخت های توسعه تجارت الکترونیک در گلستان فراهم است و  استفاده از آن می تواند منجر به توسعه کسب و کار و ایجاد درآمد و اشتغال در استان  شود .

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه کارگروه تجارت الکترونیک ضمن تقدیر از مدیرکل پست استان گلستان بابت حضور در این جلسه، تجارت الکترونیک را ایده خلاقانه ای در شرایط کرونایی دانست و بر ضرورت بسط و گسترش فرهنگ این نوع تجارت توسط تولیدکنندگان را تاکید کرد.

عبدالقدیر کریمی گفت: فروش رسمی محصول از طریق مبادی فضای مجازی  رسمی دارای مجوز باید همراه با آموزش و کار کارشناسی باشد تا به رونق تولید، ایجاد درآمد و اشتغال و همچنین توسعه کسب و کار تجارت الکترونیکی کشور کمک کند.

در ادامه مریم حاجی‌ابراهیمی معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز در این جلسه گفت: فروش از طریق فضای مجازی یک فرصت  مناسب برای هنرمندان گلستان در شرایط کرونایی است که فعالان این حوزه باید از این فضا برای توسعه فعالیت های خود استفاده کنند.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/30 10:23
  V5.5.5.0