• En
 • ساعت : ۱۳:۴۰:۲۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ 
 • تعداد بازدید : 69
 • کد خبر : ۱۶۴۶۶۱
    /  6
با تصویب طرحهای اشتغال و توانمندسازی بانوان در حوزه بازار فروش تولیدات
جلسه كارگروه اجتماعی، سلامت و بانوان

جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و بانوان

با تصویب طرحهای اشتغال و توانمندسازی بانوان در حوزه بازار فروش تولیدات

جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و بانوان و تصویب طرحهای اشتغال و توانمندسازی بانوان برای هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح مهریار با هدف فراهم آمدن بستر مناسب جهت اتصال تولید به بازار فروش به دبیری پست استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان گلستان  این جلسه که از سوی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با حضور نمایندگانی از دستگاههای اجرایی استان ( سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت و معدن و تجارت، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون کار و رفاه اجتماعی، پارک علم و فناوری، فنی و حرفه ای ، میراث فرهنگی، بهزیستی ، کمیته امداد و جهاد دانشگاهی)، جهت تسریع و تسهیل ارتباط تولید کنندگان در تمام نقاط استان با جامعه و بازار هدف در کشور برگزار شد.

در ابتدای جلسه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان ضمن اهمیت دادن ارزش جایگاه فروش و بازار تولیدات خانگی در ارتقاء معیشت و اشتغال در استان بویژه از طرف بانوان، با عنایت به کمبود حداقل کانالهای ارتباطی و جامعه هدف برای فروش محصولات و تولیدات خانکی، از دست اندرکاران امر و دستگاههای اجرایی بویژه پست که در این دو سال اخیر باعث رشد مرسولات در این حوزه شده است، تقدیر و خواستار توجه جدی به این مهم شدند.

ایشان بیان داشتند؛ با توجه به اینکه پست کشور و استان در زمینه تجارت الکترونیک، دارا بودن لجستیک قوی در تمام نقاط کشور می باشند؛ خواستند تا دبیری این کارگروه را بر عهده گرفته و با برگزاری جلسات منظم و خروجی مناسب جهت گزارش به استاندار گلستان را خواستار شدند.

در ادامه بای بعنوان فعال حوزه کسب و کارهای اینترنتی در استان گلستان درخصوص طرح دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان ( طرح مهریار) و اتصال زنجیره تولید تا مصرف مطالب خود را بیان داشتند.

ایشان گفتند؛ با استفاده از این طرح، هسته اولیه براساس توانمندسازی بانوان و آموزشهای فنی و حرفه ای استاندارد برای فروش محصولات به بازار متمرکز شده و جزء زنجیره اصلی خدمات پست خواهد بود.

سپس جلالی مدیرکل پست استان گلستان با بیان اینکه با ایجاد فضای مناسب در پست کشور و بستر آماده برای کار و با توجه به ایجاد اشتغال پایدار بدون حضور و هزینه دولتی را جدی، و از تمامی دستگاهها جهت استفاده از این موقعیت برای رشد و بالندگی استان خواستار شد.

جلالی گفت؛ پست استان با پشتیبانی و حمایت دستگاههای مرتبط با آمادگی کامل، برای رونق بیشتر کسب و کار و امکانات را در اختیار قرار داده و در این مسیر  دست بخش های خصوصی را برای شناسایی مشاغل در سراسر استان جهت ارتباط با بازار فروش را می فشاریم. همه دستگاههای ذیربط با ایده های جدید، ما را در این کار راهبری کنند.

ایشان با تقاضا از استاندار برای راه اندازی کمیته کسب و کار تجارت الکترونیک افزودند؛ هدف ما علاوه بر بانوان حمایت از همه افرادیست که به هر شکلی می توانند در این فضا فعالیت کنند هست و از همه دستگاهها انتظار می رود نهایت همکاری را داشته باشند.

در ادامه هر یک از اعضاء جلسه بیانات خود را در زمینه کسب و کار بیان داشتند.
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/23 08:55
  V5.5.5.0