• En
 • ساعت : ۹:۲۱:۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ 
 • تعداد بازدید : 68
 • کد خبر : ۱۶۷۴۷۱
    /  5
بمناسبت سالروز جهانی پست
مهدی عزیزی مقام اول مسابقه ملی كاریكاتور كبوتر زرین كسب كرد

کسب مقام اول  مسابقه ملی  کاریکاتور کبوتر زرین بمناسبت سالروز جهانی پست

 از بین 50  کاریکاتوریست مطرح کشور با ارسال 93  اثر مقام اول  نصیب آقای مهدی عزیزی از گلستان شد که طی مراسمی  با حضور مدیر کل پست استان و مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان  از وی تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان گلستان؛ مهرداد جلالی مدیر کل پست استان گلستان دراین جلسه اظهار داشت:

همواره هنرمندان گلستانی در جشنواره های اتحادیه بین المللی پست خوش درخشیدند و در سالجاری نیز سند افتخار  به نام آقای عزیزی افتاد و ایشان به زیبایی توانستند خدمتی که  کارکنان پست ارایه میدهند را در دوران کرونا به تصویر بکشند.

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پست گفت: زبان هنر از هر چیزی برنده تر و تاثیرگذارتر است.

عادله کشمیری اظهار داشت: در شرایط خاص کرونا که اکثر اصناف در تعطیلی به سر بردند پرسنل پست با کوشش و تلاش شبانه روزی در ارائه خدمت به مردم کوتاهی نکردند و این در نوع خود همچون جهادیست که سربازان سلامت در خط مقدم مقابله با این ویروس در حال نبرد و ایثار هستند کمتر نیست.

جلالی در ادامه  از تلاش و همت این جوان گلستانی با اهداه جایزه و لوح سپاس  که توانست با هنر خود جلوه ای از هنر این مردان بی ادعا را نمایش بگذارد به نمایندگی از شرکت ملی پست جمهوری اسلامی تقدیر کرد و گفت: نگاه این هنرمند توانست علاوه بر توجه ویژه داوران جشنواره ملی کبوتر زرین پست مورد توجه اتحادیه  جهانی پست نیز قرار گیرد که این در نوع خود برای استان گلستان امتیاز ویژه ای است.

در پایان مدیرکل پست استان گلستان ضمن اشاره به فعالیت تمام وقت پرسنل پست گفت: پرسنل این شرکت از ابتدای شیوع و انتقال ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با قدرت و اقتدار و استفاده کامل از تمام ظرفیت های خود برای ارائه خدمت به شهروندان مقابل این ویروس ایستاده اند و توانستند در این بین بسیاری از مشاغل را از ورشکستگی نجات دهند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/10/27 13:13
  V5.5.5.0