• En
 • ساعت : ۷:۱۲:۴۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ 
 • تعداد بازدید : 102
 • کد خبر : ۱۶۸۶۷۳
    /  7
مدیرعامل شرکت‌ملی پست در دیدار با خانواده معظم شهدا:
"راه شهیدان را با خدمت صادقانه ادامه می‌دهیم"

مدیرعامل شرکت‌ملی پست در دیدار با خانواده معظم  شهدا:

"راه شهیدان را با خدمت صادقانه ادامه می‌دهیم"

رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با خانواده شهدای پست و فرزندان شهید شاغل در شرکت ملی پست خواستار ادامه راه شهیدان با خدمت صادقانه و صحیح شد.

همزمان با فرارسیدن روز بزرگداشت مقام شهدا،  مراسمی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست و مدیران پست استانها بمنظور پاسداشت،تجلیل و یاداوری رشادت ها و فداکاریهای شهدای معزز پستی و تکریم از خانواده های این عزیزان بصورت ویدیو کنفرانس برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان گلستان، در این دیدار که ظهر روز نوزدهم اسفندماه بصورت ویدیو کنفرانس و با حضور مدیران ادارات کل پست استانها و خانواده های شهدای پستی برگزار شد، رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به جایگاه والا و ارزشمند شهدا در فرهنگ و باور عمومی جامعه، گفت: راه شهدا را باید با خدمت صادقانه به خانواده های آنان ادامه داد چرا که شهدا همواره نظاره گر اعمال و رفتار ما هستند و از جمله قهرمانانی بودند که در زمان دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌ داشتی و تنها برای دفاع از حیثیت و کیان کشور در خط مقدم حضور داشتند و افتخار آفریدند.

این نشست با همراهی جلالی مدیرکل پست استان گلستان و عظیمی مسئول حراست پست استان، فرزندان معزز شهیدان پست استان گلستان انجام شد.

شایان ذکر می باشد بمناسبت تجلیل از خانواده های معظم شهدای پستی، لوح  سپاسی از طرف مدیرکل پست استان  به فرزندان شهدا که از همکاران پستی استان می باشند اهدا گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/28 13:51
  V5.5.5.0