• En
 • ساعت : ۸:۲۵:۵
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ 
 • تعداد بازدید : 71
 • کد خبر : ۱۶۹۰۶۳
پست شهرستانها در هفته ای كه گذشت

پست  شهرستانها در هفته ای که گذشت

 در هفته ای که پشت سر نهادیم رویدادهای مختلفی در ادارات  پست شهرستان به وقوع پیوست.

 به گزارش روابط عمومي  اداره کل پست استان گلستان اهم این اخبار به شرح ذیل است:

پست شهرستان گنبدکاووس ؛

نشست با دکتر طاهری مدیرعامل  شرکت نور دارو ، تولید کننده اقلام بهداشتی و دارویی.

 در این نشست از ظرفیت فروش اینترنتی و راه اندازی سایت و ارسال از چرخه پستی تفاهم اولیه صورت گرفت. همچنین استفاده از بستر تبلیغات بر روی رسید پستی هم تفاهم شد که قرارداد و مراحل اجرایی نیز در دست اقدام قرار  گیرد.

جلسه با  مسئولین میراث فرهنگی شهرستان گنبدکاووس در خصوص پیگیری مصوبات اسفندماه  کار گروه تجارت الکترونیک شهرستان و آموزش و نحوه فروش تولیدات صنایع دستی و مشاغل خانگی، طراحی سایت تجمیعی معرفی و فروش تولیدات روستایی  با مدیریت میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان گنبدکاووس

نشست نوروزی ریاست اداره بهزیستی در خصوص تجارت الکترونیک. 

در این جلسه در خصوص بهره مندی از ظرفیت حوزه تجارت الکترونیک و ایجاد زیر ساختهای لازم از آموزش تا مرحله فروش به مدد جویان زیر مجموعه بهزیستی که به هر نحوی تولید دارند توضیحاتی ارائه گردید.

نوروزی رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدکاووس ضمن ابراز خرسندی از تلاش مجموعه پستی این اقدام را همسو با شعار سال مقام معظم رهبری و در راستای رفع موانع تولید دانستند و آمادگی خود را در این زمینه اعلام داشتند.

پست شهرستان گمیشان؛

نشت رئیس پست شهرستان گمیشان با روسای جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی و اداره کار جهت آموزش روستائیان بابت فروش تولید ات گل گیاه، قارچ  و محصولات کشاورزی ودیگر تولیدات محصولات دامی از طریق بستر اینترنت با راهبری شبکه پستی.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان گلستان است.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/28 13:51
  V5.5.5.0